fbpx

PR-ПОСЛУГИ

PR-ПОСЛУГИ В
УКРАЇНІ

Детальний опис послуг можна побачити, натиснувши на відповідну послугу

1

ПЕРСОНАЛЬНИЙ PR

Якщо ти просто класна людина – цього мало, щоб привертати до себе увагу та бути популярним. Зараз без піару ніяк.

2

PR-РОЗБІР

Це саме те, з чого потрібно розпочати свій піар. Професійний погляд на ваш бренд чи бізнес. Зрозумієте, що таке PR саме для вас, як і де піаритися.

3

ОРГАНІЗАЦІЯ PR-АКЦІЙ

Максимально швидке привернення уваги до бренду, події чи проблеми. Створення інфоприводів про які потім напишуть у ЗМІ та дізнається вся країна.

4

РОЗМІЩЕННЯ ПУБЛІКАЦІЙ У
ЗМІ

Размещение статей, публикаций и других материалов в СМИ, телеграм каналах, пабликах и других ресурсах. Создание информационных поводов для СМИ.

5

Ментор з PR

PR-ментор - це фахівець, який зможе навчити, підтримати та дати професійні рекомендації. PR-менторство можна розглядати як інструмент професійного та особистісного розвитку.

6

PR-консультація

PR-консультація - найшвидший спосіб отримати відповіді на свої питання або оперативного реагування на ситуацію, що склалася. Іноді досить швидкого погляду та коментаря експерта, а іноді в питання потрібно поглибитись та підготувати конкретні кроки до дії.

ЯКЩО ТИ ЧИТАЄШ ЦЕ — ЗНАЧИТЬ ТОБІ ПОТРІБНИЙ PR!

d

Привет! Я, Серж Черпаков — пиарщик.

Занимаюсь PR более 10 лет. Мои приоритетные и любимые направления: персональный PR, промо PR и организация PR-акций. Я мастер коммуникаций со СМИ — создаю инфоповоды из воздуха и умело размещаю их в медиа пространстве.